• Blog
  • 10 основних правил створення високоякісного контенту

10 основних правил створення високоякісного контенту

Створення контенту - один з найважливіших факторів, які можуть поліпшити або ж зламати ваш сайт. Щоб отримати дійсно якісний контент, дотримуйтеся цих правил.

Для тих, хто погано знайомий із процесом управління веб-сайтами, створення якісного контенту може здатися заплутаним, розчаровуючим і взагалі практично неможливим. Але фактори, що лежать в основі гарного веб-сайту, не так збивають з пантелику, якщо пам'ятати про найголовніше - про ваших клієнтів. Ви - бізнес, який прагне надати рішення своїм клієнтам, а це значить, що ви хочете надати їм найкращий можливий досвід.

Ось 10 порад про те, що вам не слід робити в процесі створення високоякісного контенту (і що вам слід робити замість цього).

1. Автоматично створений контент

Проблема в тому, що складно придумувати нові ідеї щотижня місяцями або й роками. У цьому сенсі автоматично згенерований контент може здатися знахідкою. Але Google не любить автоматично згенерований контент, особливо якщо він був розроблений для управління пошуковим рейтингом, а не для допомоги користувачам. Сюди входять такі речі, як:

  • Текст, який не має сенсу для читача, але містить ключові слова для пошуку
  • Текст, створений за допомогою ланцюгів Маркова та інших автоматизованих процесів
  • Текст, створений з використанням методів автоматичної синонімізації або заплутування
  • Текст, створений за допомогою автоматизованого інструменту, без перевірки людиною
  • Об'єднання контенту з різних сайтів без додавання достатньої цінності

Якщо Google виявить, що ви використовуєте який-небудь з цих методів, вони вживатимуть заходів проти вашого сайту.

Що робити замість

Відповідь проста: створюйте оригінальний контент. Тобто створюйте контент, який є чимось більшим, ніж перефразування чужих ідей. Контент повинен бути вашими оригінальними ідеями, вашими словами і відповідями на найбільш нагальні питання, які задають ваші клієнти. Він повинен бути корисним, цікавим та актуальним.

2. Прихована переадресація

Приховані переадресації - це в значній мірі те, на що вони схожі. Припустимо, ви натискаєте на це посилання, щоб дізнатися, чому тег заголовка важливий. Ви очікуєте сторінку про теги заголовків. Замість цього ви отримуєте сторінку продукту.

Це поганий SEO по одній простій причині: ви обманюєте пошукові системи і користувачів в однаковій мірі щодо того, що пропонує ваша сторінка, і ранжуєте пошукові запити, які насправді не мають відношення до вашої сторінки.

Що робити замість

Замість цього дайте своїм користувачам те, про що вони просять. Якщо вони натискають посилання на вашу стару сторінку з собаками, а ви перенаправляє їх на нову сторінку з собаками, це нормально. Якщо ви перенаправляє їх на сторінку свого коня, це прихована переадресація, і Google не зрадіє цьому.

3. Схеми посилань

Позиція Google щодо схем посилань досить ясна: будь-які посилання, призначені для управління PageRank або рейтингом вашого сайту, розглядаються як схема посилань і, таким чином, є порушенням рекомендацій Google для веб-майстрів. Це включає:

  • Купівля або продаж посилань, які враховуються в PageRank, включаючи обмін грошей на кліки, обмін товарів і послуг на посилання або відправка безкоштовного продукту в обмін на посилання
  • Масштабні статті з маркетингу з посиланнями на ключові слова
  • Надмірний обмін посиланнями
  • Використання автоматизованих програм для створення посилань
  • Вимога посилання в рамках ваших Умов використання

По суті, якщо ви купуєте посилання якимось чином з явною метою обдурити Google, ви берете участь в схемі посилань.

Що робити замість

Немає двох способів обійти це: ви повинні заробляти посилання, які отримуєте. Це означає створення міцної внутрішньої і зовнішньої структури посилань при створенні високоякісного контенту. Ви повинні створювати цінний контент, який діє як ресурс, який інші сайти захочуть використовувати при створенні свого власного контенту.

4. Маскування

Уявіть собі це. Ви шукаєте щось в Інтернеті, думаючи про свій бізнес. Припустимо, ви вивчаєте шифрування API. Припустимо, ви знайшли ідеальний результат в Google. Ви схвильовані. Ви клацаєте. Сайт, який ви отримаєте, зовсім не схожий на обіцяний вам.

Ось що відбувається, коли пошукова система випадково перераховує замаскований сайт - вони думають, що цей сайт теж щось інше. Вся методика полягає в тому, щоб обдурити пошукові системи для досягнення короткострокових результатів пошукового ранжування.

Що робити замість

Як би ви це не створювали, маскування - це обман пошукових систем. Зрештою, пошукові системи зрозуміють, що ви робите, і ви потрапите в чорний список.

Гірше того, маскування несумісне з хорошими методами SEO. Ви займаєтеся пошуком, який не має абсолютно ніякого відношення до вашого сайту, а це означає, що ви насправді не отримуєте від нього ніякої вигоди.

Замість цього використовуйте здоровий глузд і працюйте над ранжуванням релевантних вам пошукових запитів.

5. Прихований текст і посилання

Іноді гра в систему трохи складніше, ніж маскування або прихована переадресація. Деякі власники сайтів зберігають свої сайти доступними для читання, приховуючи при цьому ключові слова і посилання на сторінці для їх ранжування, оскільки пошукові роботи не завжди можуть помітити різницю.

Один із способів зробити це - зробити ключові слова або посилання того ж кольору, що і фон сторінки. Люди не бачать його, але веб-сканери можуть, тому вони ранжують сайт по цим термінам.

Це працює тільки на короткий час, оскільки люди, які виконують пошук, швидко розуміють, що ваш сайт не має нічого спільного з критеріями, за якими ви оцінювалися, оскільки результати не приносять користі. Пошукові системи з'ясовують це досить скоро.

Що робити замість

Якщо ви збираєтеся ранжуватися за ключовими словами або посиланнями, робіть це правильно. Звісно включайте ключові слова в свій контент, так як ви з кимось розмовляли би. Вони не повинні здаватися нудними або неприродними - якщо ви працюєте з ключовими словами, релевантними вашому контенту, це не повинно навіть звучати складно.

6. Doorway сторінки

Такі сторінки іноді називають сторінками шлюзу, порталу, переходу або сторінками входу. Це метод SEO, в якому двері призначені для залучення уваги пошукового робота з використанням відповідних ключових слів і фраз, часто в прихованому тексті.

Потім ці двері програмуються на швидке мета-оновлення, щоб привести користувача на сторінку, яку сайт дійсно хоче, щоб він відвідав. Таким чином, користувач клацає посилання, думаючи, що отримує одну сторінку, і потрапляє в зовсім іншу сторінку.

Іншими словами, знову ж таки, у вас буде багато проблем, щоб обдурити пошукові системи.

Що робити замість

Google не любить Doorway, так як вони не схвалюють подібні трюки. На це є кілька причин:

  • Малоймовірно, що ваша сторінка релевантна такому широкому колу пошукових запитів.
  • Чорні SEO-фахівці часто включають посилання на інших своїх клієнтів на дорвеї.

Це не тільки знижує популярність за посиланнями вашого сайту, але і перенаправляє потенційних клієнтів на сторінку, яка може мати сумнівний (або незаконний) контент.

Не попадіться в таку пастку. Дайте вашим користувачам те, на що вони підписалися з самого початку.

7. Здертий вміст

Парсинг контенту - це коли ви незаконно берете контент з іншого місця в Інтернеті і видаєте його на своєму сайті як свій власний контент. Деякі сайти будуть копіювати веб-сайти цілком і представляти їх як свої власні. Це схоже на плагіат вашої шкільної контрольної роботи, за винятком того, що замість паперу це ваша веб-сторінка і ваш бізнес буде прив'язаний до неї.

Досить легко зрозуміти, чому пошукові системи не схвалюють цю практику.

Ось в чому справа: якщо ви займаєтеся парсингом контенту, ви, ймовірно, знаєте про це, оскільки ви буквально копіюєте і вставляєте сторінку прямо на свій сайт. Якщо тільки ви не візьмете фахівця з SEO, який зробить це за вас.

Що робити замість

Як і у випадку з вашою шкільною контрольною роботою, відповідь проста: припиніть копіювати чужі роботи. Витратьте час і зусилля, щоб створити свій власний контент.

SEO агентство високої якості ніколи не буде пропонувати цей вид послуг. Вони знають, що це незаконно, і вони знають, що в кінцевому підсумку це зашкодить всім. Якщо ви з усіх сил намагаєтеся придумати оригінальні ідеї, попрацюйте з спеціалістами SEO, які допоможуть вам спланувати роботу заздалегідь.

Що б ви не робили, не вдавайтеся до копіювання роботи інших.

8. Партнерські програми

Партнерські програми не є автоматично поганою штукою для вашого сайту. Насправді, вони можуть бути фантастичними для вашого SEO... якщо ви і ваші партнери слідуєте хорошій практиці ранжування і завдяки цьому добре себе почуваєте.

Однак погані партнерські програми потрапляють в категорію схем обміну посиланнями - ви обмінюєте зворотнє посилання на гроші. Ключ у тому, щоб правильно робити свою партнерську програму.

Що робити замість

Всюди наслідуйте приклад хороших партнерських програм. Ви повинні пропонувати своїм партнерам якісні партнерські посилання і платити їм тільки тоді, коли клієнт купує продукт або послугу з їх посиланням.

Це не повинен бути обмін посиланнями, а скоріше надійна партнерська програма, яка винагороджує обидві сторони при дотриманні керівних принципів пошукових систем.

10. Нерелевантні ключові слова

Нерелевантні ключові слова лежать в основі більшості закулісних програм SEO. Річ у тім, що людина може сказати, чи є веб-сторінка повністю надійної та релевантної для його пошуку, але пошуковий робот не читає веб-сайт так само, як людина. Їм доводиться покладатися на ключові слова як на першу підказку про те, як індексувати веб-сайт. Експерти по SEO постійно говорять про важливість ключових слів, але факт залишається фактом: ви повинні з розумом використовувати ключові слова, якщо хочете, щоб павуки пошукових систем бачили вас.

Може виникнути спокуса ранжуватися по будь-якому ключовому слову, яке ви можете придумати, щоб обійти систему і отримати високий рейтинг вашого сайту, оскільки це теоретично допоможе вам підвищити рейтинг за ключовими словами, які дійсно актуальні для вас. Однак ранжування за ключовими словами, які не мають відношення до вас, не приносить вашим клієнтам ніякої користі. Завдання пошукових систем - забезпечити своїм користувачам гарне обслуговування клієнтів, тому вони не хочуть ранжувати сайти, якщо вони не актуальні.

Що робити замість

У довгостроковій перспективі ранжування по нерелевантних ключовими словами зашкодить вам. Подумайте про це так: якщо ви продаєте газонокосарки, ранжування по нашийникам для чихуахуа не принесе вам ніякої користі, оскільки ці покупці не збираються витрачати гроші на ваш веб-сайт. Натомість зосередьтеся тільки на ключових словах, які мають відношення до ваших пропозицій. Якщо ви представляєте юридичну фірму, що спеціалізується на черепно-мозковій травмі, вам необхідно ранжуватися по пошуковим запитам, пов'язаним з тілесними ушкодженнями.

10. Створення сторінок з шкідливою поведінкою

Раніше ми говорили, що пошукові системи займаються наданням своїм користувачам найкращого обслуговування клієнтів. Як правило, веб-сторінки з поганим наміром не вважаються зручними для клієнтів. Згідно з рекомендаціями Google, це включає в себе такі речі, як:

  • Включення небажаних файлів в завантаження, запитане користувачем
  • Впровадження нових спливаючих вікон на сторінці
  • Зміни браузера або інформації на домашній сторінці користувачів без їх згоди
  • Установка троянів, шкідливих програм, шпигунського ПЗ та інших вірусів
  • Управління розташуванням контенту на сторінці, щоб клік користувача реєструвався десь ще на сторінці

По суті, якщо ви намагаєтеся зробити щось інше, крім надання корисної інформації своїм клієнтам, ви не зможете отримати високий рейтинг в пошукових системах.

Що робити замість

Невже цьому потрібне пояснення? Якщо ви займаєтеся тим, щоб допомагати своїм клієнтам, ви повинні прагнути надати їм найкращий досвід роботи з вашим веб-сайтом.

Це означає представлення веб-сторінки, яка надає дійсно корисну інформацію без будь-яких прихованих прийомів або шкідливих практик. Це ваші клієнти - подбайте про них, щоб вони стали постійними клієнтами.

Ключ до створення хорошого контенту - пам'ятати про своїх клієнтів. Зрештою, гарне SEO - це все, щоб надати вашим клієнтам найкращі враження

Comments 0

Leave a comment

Contact us

Share the details of your project or the tasks you want to assign to us. Our team will analyze it in detail, and together we will determine the next step.

Do you want to discuss a new project?

Name*
Email*
Phone number*
Service*
Briefly describe your project

Attach a file

Please add files with the extension:
.pdf, .docx, .odt, .ods, .ppt/x, .xls/x, .rtf, .txt

KB

By submitting an application, you agree with ours privacy policy.